שיטות בניה

בונים? שיטות הבניה שאתם חייבים להכיר

הדבר הראשון שעולה לרוב האנשים בראש כשאומרים “בניה” הוא “לבנים ומלט”. מסינגר אדריכלות מתמחה במגוון רחב של שיטות בניה ירוקות – ובשילובים אשר מעניקים לביתכם החדש אופי ייחודי.

על כן, כאשר נתחיל לתכנן את פרויקט הבניה שלכם נתכנן, בין היתר, את חומרי הבנייה השונים ואת דרך שילובם בהתאם לחזון שלכם:

בית עם שלד פלדה, בית עץ, בטון ושיטות אחרות?

אילו שיטות ישתלבו באופן הטוב ביותר כדי לייצר את הנראות הרצויה לכם?

חשוב לקחת בחשבון את תכונות החוזק והאסתטיות השונות של כל אחד מהחומרים, ולייצר דיאלוג מעניין ביניהם. משרדנו מתמחה בראייה מעמיקה והיכרות מצוינת עם החומרים השונים ויוצר מגוון רחב במיוחד של שילובי חומר ואסתטיקה לכל פרויקט בנייה בהתאם לשימוש, חוזק ועמידות, וכמובן בהתאם לעיצוב האדריכלי והסביבתי המבוקש.

למעשה, במהלך ההרצאות הרבות שהעברתי לאנשי מקצוע ובוני בתים נוכחתי לראות עד כמה חסר ידע בנושא זה של שילוב שיטות בניה. לאור זאת ומכיוון שאין תקנים אחידים, חובה לוודא שהתכנון, בחירת החומרים הנכונים ואופן השימוש בהם בעת בניית השלד והמבנה המלא מתבצעים נכון.

דברים שחשוב לדעת:

  • מחשבה מעמיקה לגבי אפיון העיצוב האדריכלי ותרגומו לשפת בניה מתקדמת מונעת אי הבנות ושינויים במהלך הבנייה אשר עלולים להוביל לתוספות תשלום מיותרות.
  • יצירת בסיס מקצועי ותקין לתקשורת נוחה בין אנשי הצוות המקצועי המתכנן והמבצע לבינכם, חיוני להצלחת הפרויקט.
  • יחס עלות-תועלת הוא עיקרון מנחה אצלי. שימוש בחומרים נכונים ובניצול המבנה הקיים יחסוך כסף רב ומשאבים!
  • בזכות הניסיון הרב שלי, של תכנון ובניית בתי עץ, מבני פלדה דקת דופן או עבה, שימוש במכולות וכמובן בניה קונבנציונאלית אני מביא לפרויקט את כל מגוון האפשרויות הקיימות בשוק תוך דגש על בניה ירוקה וחסכונית.
  • שילוב שיטות בניה ועקרונות האדריכלות הירוקה והאקולוגית מוטמעים בכל פרויקט של מסינגר אדריכלות.

שילוב של ראייה ופתרונות טכניים ועיצוביים, יצירתיות, הבנת החומר, סבלנות רבה, יחס אישי, חיוך, אחריות, ביטחון, ומקצועיות מביא לפרויקטים הצלחה.

אצלי, הדרך היא חלק חשוב מהתוצאה הסופית.

לתיאום פגישת ייעוץ בשטח, אצלכם או במשרד, דברו איתי: 054-8057780